Kolesterol ve diabet başlangıcı olabilir mi?

Eos 0.6,LDL 158,total kolesterol 235 çıktı.Olması gerektiğinden farklı çıkan bu değerler bi hastalık başlangıcı mıdır? Normale dönmesi için ne yapmam gerekir?22 yaşındayım ve ilaçsız çözümü var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol değeriniz yüksek.LDL ise kötü huylu kolesterol olarak bilinir.Bu değeriniz de yüksek.Ama bu bulgular diabet başlangıcı olduğunu göstermez. Glukoz değerinizin de yüksek olması gerekli.Düzenli egzersiz ve diyetisyen kontrolünde diyet size yararlı olacaktır ilaçsız çözüm için.EOS yani eosinofil değeriniz az miktarda yüksek.Genellikle allerjik bünyeli kişilerde yüksek çıkar.