Kültür tahlili sonucumda üreme olmadı yazıyor. Bu ne anlama geliyor?

Kültür tahlili sonucumda üreme olmadı yazıyor. Bu ne anlama geliyor? İdrar tahlili sonucumda Eritrosit İ.Mik 12    Her sahada H Lökosit İ.Mik    43    Her sahada        H Yassı Epitel    7    Her sahada        H çıkmıştı?

Tahlil.com Cevabı : Hastalık yapan bir mikroorganizma üremesi olmamıştır, ancak şikayetleriniz devam ediyorsa kültür tekrarlanmalıdır..