lökosit 4.1, lenfosit 41, monosit 9 diğerleri ise şöyle;

wbc düşük olduğu için 3.9 doktor periferik yayma istedi ondaki sonuçlar şöyle..lökosit 4.1lenfosit 41monosit 9trombosit yeterli sayıdaanizositoz hafifben devlet hastanesine gidiyorum sonuçlarımı gösteremedim.. korkulacak bişi varmı buna ne sebep olabilir..

Tahlil.com Cevabı : Periferik yayma testinin tüm verilerini belirtmemişsiniz.Ama ciddi bir sorun olacağını düşünmüyorum.Yine de periferik yayma sonucunuzu değerlendiren doktor sizi bilgillendirecektir.