Lösemi hastasıyım benim plt değerim 617

Lösemi hastasıyım benim plt değerim 617 dir. ve 11 yaşındayım bu normal midir?

Tahlil.com Cevabı : 11 yaşında hastalığınla ilgili internetten araştırma yapman,hastalığınla mücadele etmede azmini gösteriyor.Umarım bu hastalığı yeneceksin.Löseminin cinsini yazmamışsın ama plt yani trombosit değeri bu tür hastalıklarda yüksek çıkabilmektedir.