Men azerbeycandan rahatsiz edirem..3 tane idrar testim pozitifti. 2 dun adet kanamasi oldum.doktor beta HCG kan tahlili istedi,sonuc 9.910 cikti

salam.necesiniz.men azerbeycandan rahatsiz edirem.yardimci olursaniz sevinerem.3 tane idrar testim pozitifti. 2 dun adet kanamasi oldum.doktor kan tahlili istedi,sonuc 9.910 cikti.doktorum hamilesin dedi.kanamam cok oldu..vajinal ultrasonda doktor bir sey goremedi.dusuk yapmis olbilirsin dedi.bugun idrar testi yaptim,oncekilerden daha kirmizi cikti.dusuk yaptiysam niye kipkirmizi cikti,onceleri silikti ama.ustelik 9.910 bir degeri bence ultrason henuz gostermeye bilir.internetden arastirdim,ustune gormus olabilirim.genelde 1 hafta adet olurum.bu sefer 4 gun oncesinden kahverenkli lekeler,sonrasinda 2 gun adet kanamasi gibi kanama.uzun yazdim biliyorum,amma cevabiniza ihtiyacim var.tesekkur ederim efendim

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinin 9.910 çıkmış.Yani 10'un altı.Bu değerle hamilelikten söz edilemez.Düşük yapmış olmanız da akla yatkın değil.Düşük olması için önce gebelik olması gerekirdi.Siz de gebeliği düşündüren bir Beta HCG değeri yok.Ultrason muayenesinde de gebelik ile ilgili bir bulgu yok, kese görülmemiş.Şu anda hamilelikten söz edemeyiz. üstüne görme gibi bir durum var ise, önümüzdeki günlerde yapılacak Beta HCG testinde değer daha yüksek çıkacaktır.Doktorunuz gerekli kontrolleri yapacaktır önümüzdeki günlerde