Merhaba 12 yaşında bi oğlum var bundan 2.5 sene önce kazadan dolayı dalağı alındı

Merhaba 12 yaşında bi oğlum var bundan 2.5 sene önce kazadan dolayı dalağı alındı 2 sene öncede epilepsi geçirdi şu an aylık olarak deposilin yapılıyor ve günlük convılex kullanıyor her ay tahlil yaptırıyorumbu ayki değerlerialt 29ast 24hemogram 11hemotokrit 33.3eritrosit 3.57lökosit 15.8trombosit 384sedim 2crp 2.28lökosit beni biraz düşündürdü beni aydınlatırsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Lökosit değerindeki yükseklik bir enfeksiyon bulgusu olabilir,ayrıca kansızlık bulguları da var