Merhaba 6 eylulde sürtünme yoluyla ilişki oldu ama tensel bir temas ve boşalma olmadı?

Merhaba 6 eylulde sürtünme yoluyla ilişki oldu ama tensel bir temas ve bosalma olmadi 14eylulde ve 4ekimde idrar testi yaptim sonuc negatifti ayrica 23 eylülde adet oldum ek olarak 10ekimde beta hcg baktirdim sonuc 0.100 sizce gebelik var midir

Tahlil.com Cevabı : Yapılan tstler negatif ve ilişki sonrası düzenli olarak regl görüldüğü için hamilelikten söz etmek mümkün değildir.