Regl olmadım ve cok korkuyoruz ya hamile isem diye sizce hamile olabilir miyim ?

Merhaba ben 3 temmuzda reglmi bittikten sonra korunarak ilişkiye girdim ardından 1 ağustosta regl oldum sonrada 31 agustosta tekrar regl oldum fakat eylülde regl olmadım ve cok korkuyoruz ya hamile isem diye sizce hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli olarak regl görülmüşse hamilelikten söz edilemez.