Merhaba 7,5 yaş kızımda 3-4 senedir gizli göz kayması vr,kalem egzersizi verdiler ve yapamıyr?

Merhaba 7,5 yaş kızımda 3-4 senedir gizli göz kayması vr,kalem egzersizi verdiler ve yapamıyr,her iki gözünde de var şimdi ameliyata karar verldi yapmam gereken nedir doğru yoldamıyız,daha önce götürdüğüm hsatenedeki doktor,sabit kaymıyr ameliyat olmaz demişti,şimdi doktor sabit kayıyo diyor ameliyt

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun diliyoruz.Sitemizde temel olarak tahlil yorumluyoruz, her hangi bir tahlil sonucu belirtmemişsiniz.Özellikle göz hastalıkları ilgili doktorların muayenesi sonrası tedavi edilmelidir.İnternet ortamında bu konuda bilgi vermeyi , sağlıklı olmayacağından ötürü doğru bulmuyoruz.