Merhaba hocam ben elanın annesiyim ela 1.5 yaşında ishal ve kusmadan bu tahlili yaptırdım

Merhaba hocam ben elanın annesiyim ela 1.5 yaşında ishal ve kusmadan bu tahlili yaptırdım açıklarsanınız sevinirim saygılar gaita tahlili her sahada 7-8 lökosit1-2 eritrosit görüldü yazıyor şimdiden teşekür ederim allah razı olsun

Tahlil.com Cevabı : endişem çok lütfen bekliyorum yorumlarınızı