Merhaba Hocam, kız arkadasımla 43 gun once ilişki yasadık korunmasız olarak. ılıskıden 5 gun sonra ıdrar testı yaptı negatıf cıktı.

Merhaba Hocam,kız arkadasımla 43 gun once ilişki yasadık korunmasız olarak. ılıskıden 5 gun sonra ıdrar testı yaptı negatıf cıktı. ardından adetıni normal sekılde 5 gun boyunca oldu.Ardından süpheye düştük kız arkadasıma kan testı yaptıralım dedım onu da ılıskıden yaklaşık 3 hafta sonra yaptırdık 0,100 ml cıktı. Kan testini doğru zamanda yaptırmış mıyız. Sızce hamıle olma ihtimali var mı ? tekrar bı kan testı yaptırmak gerekir mi ? şimdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Merhaba adet günüm 5 gün gecikti. önceki adetiminin bitiminden 3 gün sonra ilişkim olmuştu. bugun betaHCG testi yaptırdım sonuç 1,2 çıktı hamile olma riskim var. var ise istemediğim bir durum bu aldırmak için yada kadın doğum uzmanına gitmek için ne kadar beklemeliyim. normal bir hastanede bu iş çözülür mü yyasal br prosedürü falan var mıdır? ilginiz için tşk ederim.