Merhabalar hocam bana da yardımcı olursanız sevinirim benim ilk gebeliğimde kan uyusmazligi pozitif

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar hocam bana da yardımcı olursanız sevinirim benim ilk gebeliğimde kan uyusmazligi pozitif oldu bebek hidrops fetalis nedeniyle 17. Haftada heyete girdim sonlandirildi.uyusmazlik ignem hem amniyosentez sonrası hem kürtaj sonrası ayrı ayrı yapıldı şimdi ise 5+5 gebelik mevcut kese göründü bebek daha görünmedi ama indirekt comps yine pozitif ve titre 1\8 zayıf pozitif doktorum iki hafta sonra tekrarlayalim ona göre yol çizelim dedi tekrar iğne yapılmadı bu durumda bebegin durumu akibeti ne olur yine aynı şeyleri mı yaşarım ya da şu aşamada ne yapılabilir