Merhabalar ilişkiye gireli 3 ay oldu düzensiz olsa da tam adet oldum ama korktum bir kaç kez test yaptım

 Merhabalar ilişkiye gireli 3 ay oldu düzensiz olsa da tam adet oldum ama korktum bir kaç kez test yaptım Allahtan negatif çıktı. 4. adet ayim geldi karnim şiş ve bir agri var test yaptim yine negatif gebemiyim inşallah değilimdir şimdiden sagolun

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası düzenli olarak regl yaşandığı için hamilelikten söz edilemez ancak şikayetleriniz için bir kadın doğum uzmanına başvurmanızda fayda var.