Miktar:2 ml görünüm :oplesan renk:donuk beyaz dinlenme:3 gün likefive:normal ph:8 aqqlutinasyon:yok değerlerim nasıl?

Miktar:2 ml görünüm :oplesan renk:donuk beyaz dinlenme:3 gün likefive:normal ph:8 aqqlutinasyon:yok sperm sayısı 1ml:2 milyon hızlı ileri hareket: %5 yavaş ileri hareket:%10 yerinde hareket:%10 hareketsiz:%75 lökosit:8-9

Tahlil.com Cevabı : Normal olmayan bir sperm tahlil Üroloji uzmanına başvurun