MONO% sonuç: 11.3 referans aralık:4.0 – 10.0 anlamı nedir ? epilepsi hastası olduğum için bu tahliller yapıldı?

iyi günler. MONO% sonuç: 11.3 referans aralık:4.0 – 10.0anlamı nedir ? epilepsi hastası olduğum için bu tahliller yapıldı

Tahlil.com Cevabı : Bir anlamı yok, % 12 yi geçmedikçe yükseklikten söz edemeyiz.Monosit değeriniz normal