NE# 7.00,MO% 3.3?

gözümün arkasında ki ağrı net görememe şiddetli baş dönmesiyle birlikte göze gittim. Göz bölümüne göre görmemde problem olmadığı için endokrine sevk ettiler. Orada yapılan tahlillerde aşağıda yazdığım değerlerim özellikle belirtilmiş. Benim için yorumlamanızı rica ederim.SaygılarımlaMPV 10.9NE# 7.00NE% 76.2MO% 3.3EO% 0.3BA% 0.1IG^# O.O4

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerinizde önemli bir problem yok