NEU% 41.7,MONO% 11.5,EOS% 5.1,HGB 16.6,HCT 50.5,RDW 13.6,PLT 155 Böbrek ve karaciğerimde bir sorun var mı?

Böbrek ve karaciğerimde, sonrada bütün vücudumda bir şey var mı diye tahlil yaptırdım:NEU% 41.7,MONO% 11.5,EOS% 5.1,HGB 16.6,HCT 50.5,RDW 13.6,PLT 155

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle göndermiş olduğunuz testler böbrek ve karaciğerde bir sorun olup olmadığını gösteren testler değil kan sayımı yani hemogram testleridir.Bu testlere bakarak böbrek ve karaciğer fonksiyonlarımız hakkında bir fikir yürütülemez.Sonuçlarınızda ciddi bir sorun göremedim.Hgb VE HCT bir miktar yüksek ama önemli bir sorun olmadığı kanısındayım.15 gün sonra tekrarlanabilir testiniz.