Mememde kist tesbit edildi.Sonuçlarım:HGB 15.7, HCT 46.3, RDV 11.1

Meme bölgesinde kist tespit edildiği için tahlil yaptırdım.24 yaşındayım.tahlil sonucuna göre kist ile ilgili olumsuz bir sonuca ulaşolabilir mi?tahlil sonucumda normal olmayan değerler HGB 15.7, HCT 46.3, RDV 11.1ÜRE: 16, koagulasyon başlığı altında PT 15.7 diğer sonuçlar normal değerlerde.

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlillerle kist ile ilgili bir bilgi almak olası değildir.Eğer bir operasyon planlanıyorsa,operasyon öncesi yapılan testler olabilir.PT testi bir miktar yüksek.INR değeri ile daha iyi değerlendirilen bir testdir.HGB ve HCT değerlerinin yüksek olması ciddi bir sorun değildir kanısındayım.