Nişanlımın karın bölgesinin sol kısmındaki ağrıdan dolayı yaptırtıgı kan tahlilleri şöyle;

Nişanlımın karın bölgesinin sol kısmındaki ağrıdan dolayı yaptırtıgı kan tahlilleri sonucunda,sedimentasyon degeri: 14 125mm/sa 24 olarak cıkmış.göründüğü mediko doktoru romatizmal agrı demiş. Sizce böyle yüksek deger cıkmasına başka neler sebeb olmuş olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Nişanlınızın sedimentasyon değerini verdiğiniz bilgiden tam anlayamadım.14 ve 125 rakamları var.Hangisi nişanlınızın saatlik sedimentasyon değeri?