Nişanlımla ilişkiden sonra adet oldum ama çok az kanamam oldu , üstüne görme olabilir mi?

nişanlımla ilişkiden sonra adet oldum ama çok az kanamam oldu 2gün sürdü neden olabilir sizce üstüne görme diye birşey duydum ama bende gebelik belirtileri hiç yok bulantı baş dönme bunların hiçbiri yok bende cevap verirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme diye bir şey duymuşsunuz ama duymakla bir şey öğrenilmez.Okumalısınız.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi bulunmakta.http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir