Ocak ayından bu yana 7 ay adet gördüm.Hamile bir bayan adet görür mü? Üstüne görme olabilir mi?

Hocam sırasıyla, ocak 22,subat 21, mart 23,nisan 22,mayis 20,haziran 19,temmuz 15 gunlerinde arka arkaya adet gören ve adet dönemi de ortalama 4 ile 5 gun arasında olan birisi hamile midir?Ne olur yardim edin bu ustune gorme olabilir mi? Hamile bayan adet görür mü?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle Tahlil.com'a şimdiye kadar sorulan en akıl almaz soruyu sorduğunuz için tebrik ediyoruz sizi.7 aydır düzenli olarak adet görüyorsunuz ve halen hamile olabileceğinizi düşünüyorsunuz.Üstüne görmek hakkında ise hiç bir bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.7 ay arka arkaya üste görmek nasıl olabilir pes doğrusu.Üste görmek sadece bir kere olur.Üstüne görmek diğer adıyla da üste görmek hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.Biraz vakit ayırıp okuyun lütfen.Üstüne görmek nedir?