Oglum 34 günlük.,doktora ishal şikayeti ile götürdüm gaitada 10- 15 lökosite rastlandi. Doktor antibiyotik verdi.

Oglum 34 günlük. Gecen hafta doktora ishal şikayeti ile götürdüm gaitada 10- 15 lökosite rastlandi. Doktor fixel antibiyotik birde biagaia damla verdi bir hafta kullanip kontrole gittik gaita tahlili yinelendi birsey cikmadi. Ayni gun antibiyotigi kestik. Tekrar nüksetti gaitaya bakildi 20 -25 lökosit 6 - 7 erotrosit, mukuslu gaita ve lökosit kümeleri bulundu. Emzigi bala batirmistk ondan olablrmi

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu tahlillerle antibiyotik başlanmasını doğru bulmuyoruz.Gaita kültürü enfeksiyon yönünden çok doğru bilgi verir.Maalesef sizde bu tahlil yapılmamış.