Polis adayıyım ve yaklasık 1 ay sonra check up tan gecicem . 15 gun once utanarak soyluyorum ki esrar ictim

Merhaba efendim ,herhangi bi bagimliligim yok fakat orada yapilacak kan testi vs. testlerde bu gorulur mu ? Vereceginiz cevap tan oturu tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Uyuşturucu testler yönünden özel bir araştırma yapılacak ise, esrar kullandığınız anlaşılabilir.