Progesteron: 1.67 , Folliküler Faz: 0,2-1,5. Lütfen yorumlar mısınız?

Merhaba ben 18 yaşındayım adetimin 21. günü progesteron için kan verdim.,Konu hakkında aydınlatmanızı rica ederim. Progesteron: 1.67 , Folliküler Faz: 0,2-1,5 Postmenopoz: 0,1-0,8 Luteal Faz: 1,7-27 Ovulasyon: 0,8-3 nasıl değerlerim? şimdiden teşekkür ederim .

Tahlil.com Cevabı : Progesteron düşük çıkmış.Yumurtlama ile ilgili bir sorun olabilir.