Progesteron sonucum 0.09 ve tsh değerim 7.06 ilk kez bu değerlerle karşılaşıyorum normalde de erken menopoz hastasıyım 28 yaşındayım?

Progesteron sonucum 0.09 ve tsh değerim 7.06 ilk kez bu değerlerle karşılaşıyorum normalde de erken menopoz hastasıyım 28 yaşındayım. ancak bu iki değerim hep normaldi bu yine 3. gün tahlil sonucum bu değerlerin bu kadar değişmesi neden olabilir? böyle devam eder mi? şimdiden teşekkürler… ortalama fsh değerim 35 lh 31 lerde … bu ay e2 de 6.56 ya kadar düşmüş değerlerimin böyle değişmesi beni çok şaşırttı.. Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal değil.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun.İlave tahliller de isteyebilir