Prolaktin testi değerim 19 çıktı.prolaktin değerim nasıl? 29 yaşındayım.

Kanda Prolaktin hormonu testi değerim 19 çıktı.Prolaktin değerim nasıl? 29 yaşındayım.

Tahlil.com Cevabı : Prolaktin değeri doğurganlık çağındaki kadınlarda adetin dönemine göre az da olsa farklılık gösterebilir.Ancak sizin prolaktin değeriniz normal