Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık benim üzerimde boxser ve kot pantolonum vardı sevgilimin üzerinde zıbın ve pedi vardı ?

 Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık benim üzerimde boxser ve kot pantolonum vardı sevgilimin üzerinde zıbın ve pedi vardı benim spermim kot pantolonuma çıktı sevgilim adet günündeydi yarım saat sonra kanam çoğaldı dedi kızlığı bozulmuşmudur ve hamile kalma olasılığı varmıdır 20 yaşındayız

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu durumda kızlığının bozulması ve hamile kalması imkansız bir durum içiniz rahat olsun.