Sonuç kısmında < 0,100 mIU/ml yazıyor.

Öncelelikle böyle güzel bir sitede bizlere yardm ettiğiniz için çok teşekkrler.4 gün önce Kan testi ile hamilelik testi yaptırdm ama doktora gösteremedm. Sanırm negatf ama emin olmak istedm Sonuç kısmında < 0,100 mIU/ml yazıyor.referans alınan değerler ise negatif 0-1 diyor.hamile değilim değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Biz teşekkür ederiz. Sonucunuz negatif. Hamile değilsiniz.