Soru: Tahlil sonuçlarımı inceler misiniz. .HBsAg 0,43 Anti HBsAb 0 Anti HCV 0,08 bu değerlerle hepatit b aşısı yaptırabilir miyim. yoksa tahlilimi yenilemem gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : Evet aşı yaptırabilirsiniz.Tüm testleriniz negatif çıkmış.Hepatit B ye karşı koruyuculuğunuz yok.Bu nedenle Hepatit B aşısı yaptırabilirsiniz.