Sperm sayısı 1ml:2 milyon yorumlar mısınız?

Sperm test sonuçlarım: Miktar:2 ml, görünüm plesan, renk:donuk beyaz, dinlenme:3 gün, likefive:normal, ph:8, aqqlutinasyon:yok, sperm sayısı 1ml:2 milyon, hızlı ileri hareket: %5, yavaş ileri hareket:%10 yerinde hareket:%10, hareketsiz:%75, lökosit:8-9 yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Normal olmayan bir sperm tahlil Üroloji uzmanına başvurun