Şu an da ıgm pozitif 1.3 değerde ve dr um avidite önerdi tekrar.

merhaba suan 6 haftalık gebeyim .bu ikinci gebeliğim .ilk gebeliğimde toxoplasma geçirdiğimi öğrendim hem ıgg hem ıgm pozıtıftı avıdıte testım yüksek avıdıteydı ıkı kez tekrarlandı ve sorun olmadığı anlaşıldı. suan da ıgm pozitif 1.3 değerde ve dr um avidite önerdi tekrar. yorumlayabilirseniz...

Tahlil.com Cevabı : Avidite testini yaptırmanız gerekli. Çıkan sonuca göre doktorunuz gerekli açıklamaları yapacaktır.