Sürtünme yoluyla ilişkim oldu.Çok stress yaptm. normal günümde adet oldum

Sürtünme yoluyla ilişkim oldu.Çok stress yaptm. normal günümde adet oldum fakat kısa sürdü.10 gün sürmesi gerekirken 4 gün sürdü üstüne görme olmasndan şüphelendm.. ilişkden 25 gün sonra beta testi yaptrdım negatf çıktı. yalnız şöyle bır durum var adet sancısı gbi sancım ve bel ağrım var. adetim kısa sürdüğü için bu ay erken adet olma durmum olablir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmadığınızı söyleyebiliriz. Sürtünme ile ilişki ile hamilelik şansı yok denecek kadar azdır.

a******* :

merhabalar. erkek arkadaşımla 2 ay önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama benim üzerimde eşofman vardı iççamaşırıma sperm değmedi bu olaydan sonra 2 kere regl oldum fakat adetlerim düzensiz. üç hafta önce erkek arkadaşımın spermi elime bulaştı ben ellerimi yıkayıp idrarımı yaptım fakat temizlenirken elim genital bölgeme değdi adetimde bu ay 5 gün gecikti ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun çok çaresizim.

Cevap:

Merak etmeyin ne ilk eşofmanla sevişen siz değilsiniz ne de son siz olacaksınız.Sizin gibi eşofmanla sevişenleri bilgilendirmek için yazdığımız yazıyı okumanızı öneriyoruz.Aşağıda bulabilirsiniz.Bir dahaki sefere , sevişirken eldiven takmayı da kesinlikle unutmayın...http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi/

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.