Sürtünmeyle ilişki sırasında zevk suyu geldi fakat üzerimde pantolon vardı zevk suyu pantolona bulaştı ve burdan kız arkadaşımın eline bulaştı daha sonra kız arkadaşım tuvalete gtti ve idrarını yaptıktan sonra vajinal bölgeyi silerken elinin vajısına değdiğini söylüyor.

Sürtünmeyle ilişki sırasında zevk suyu geldi fakat üzerimde pantolon vardı zevk suyu pantolona bulaştı ve burdan kız arkadaşımın eline bulaştı daha sonra kız arkadaşım tuvalete gtti ve idrarını yaptıktan sonra vajinal bölgeyi silerken elinin vajısına değdiğini söylüyor. bu sebepten dolayı hamilelik testi yaptırmaya yada kadın doğum uzmanına görünmek gerekir mi? şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Bu tür soruları okuyunca, cinsel konularda gençlerin ne kadar bilgisiz olduğunu görüyoruz. Muhtemelen zevk suyunun ne anlama geldiğini bile bilmiyorsunuz. Biz verecek bir cevap bulamadık soruya, ilk fırsatta Tahlil.com veya bir başka kaynaktan bir şeyler okuyup cinsel konularda bilgilenin lütfen.