Tahlil sonuçlarım:tsh 5,720, fsh 9,57, lüteinleştiren hormon lh 3,19, ploraktin 10,60, estradiol 71,59, total testosteron 48,50 ve dehidroepiandrosteron sulfat 143,33 çıktı

35 yaşında bayanım.Tahlil sonuçlarım:tsh 5,720, fsh 9,57, lüteinleştiren hormon lh 3,19, ploraktin 10,60, estradiol 71,59, total testosteron 48,50 ve dehidroepiandrosteron sulfat 143,33 çıktı.Aşırı kıllanma adet dönemlerinde ağrılı ve kusmalı halsizlik ve geçmeyen sivilceler nedeniyle doktora gittim.Şikayetlerimin hiçbirine çözüm bulunamıyor ve

Tahlil.com Cevabı : alamıyorum lütfen yardımcı olun. yıllardır bir sonuç alamıyorum regl dönemlerim bir kabus çalışamıyorum bir çözümü yok mu? Tahlil Yorumu:Hormon testlerinizle ilgili sağlıklı bir yorum yapabilmek için,kanı adetinizin hangi döneminde verdiğinizi belirtmeniz gerekli.Adet dönemininin gününe göre hormonların normal değerleri bayanlarda değişmektedir.