Tahlilimden PCT yazan kisminda 0,19 yaziyor yanindada L harfi yaziyor?

Tahlilimden PCT yazan kisminda 0,19 yaziyor yanindada L harfi yaziyor.lütfen yardimci olun,ne anlama bu geliyor .Normali 0,40-0,65 arasinda yaziyor?

Tahlil.com Cevabı : PCT değeriniz düşük çıkmış.L,low yani düşük anlamında tek başına düşük çıkması fazla önemli değil.Dert etmeyin