Ters ilişki sonrası 4 günlük bir kanama gördüm. Ama bu ay adetim 15 gün gecikti. Üstüne görme olabilir mi?

Ağustosun 14nde ters ilişkiye girdim 26 sında da adetimi gördüm 4 gün süren üstüne görme olmaz herhalde fakat şuan 15 günlük bir gecikme var.Nedeni nedir.Boşalmada yok lütfen acil yardım edin.Gögüs ağrılarımda var hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Gördüğünüz kanamanın üstüne görme olup olmadığını anlamanın en kolay yolu gebelik testi yaptırmaktır. Eğer test sonucunuz pozitif ise gördüğünüz kanama üstüne görmedir. Eğer sonuç negatifse adet tarihinizin 15 gün kadar gecikmesi istenen bir durum değil. Doktora başvurman gerekebilir.