Testesteron hormonum 100.23 olmuş? Testesteron testimi değerlendirir misiniz?

ugünkü tahlil sonuçlarıma göre testesteron hormonum 100.23 olmuş dr çok yüksek dedi sadece klomen tarzı bir hap verdi.1 senedir adet düzensizliğim oluyor bundan kaynaklandığını düşünüyorum .nasıl bir tedavi süreci olur? nette okuduğum şeyler korkuttu beni çocuk olmasını da engelliyormuş.

Tahlil.com Cevabı : Testestoron testiniz gerçekten yükek çıkmış.Bu kadar yüksek değerler hamilelik açısından problem yaratır.Bunun nereden kaynaklandığı ortaya çıkarılmalı.Bir endokrinoloji uzmanına danışmanız yarralı olacaktır