Tiroglobulin tg 130 cikti diger butun sonuclar iyi kanser olma riskim ne kadardir?

 Tiroglobulin tg 130 cikti diger butun sonuclar iyi kanser olma riskim ne kadardir doktor iltihaplanma oldugunuda soylemisti acaba tiroglobulin bundan yukselmis olabilirmi korkuyrum?

Tahlil.com Cevabı : Tiroglobulin tg değeriniz yüksek çıkmış, bu normal değil.Ancak tek başına bir kanser bulgusu da asla değildir.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller d eisteyecektir.