Tiroid testlerim: serbest T3:2,77; serbest T4:1,13

Tiroid testlerim:serbest T3:2,77,TSH :0,8414 Bu degerlerden ne gibi bir sonuç çıkar?ben 1,70 boyunda-47 kiloyum. Yemek yememe ragmen kilo alamıyorum, sonuç alabilmem için neleri takip etmem lazım Cevaplarsanız çok sevinirim.. simdiden teşekkür ediyorum..

Tahlil.com Cevabı : Tiroid testleriniz normal çıkmış.Bir diyetisyene de danışabilirsiniz.Diyetisyene her zaman kilo vermek için değil kimi zaman kilo almak için de başvurulabilir.