Total IgE ve LDH değerlerimi yorumlar mısınız?

Alerji şikayetinden hastaneya gittim. bana orda bir kaç tahlil yaptırıldı.HORMON TAHLİLİNDE Total ıge 102.4 NORMAL DEĞER 0-100 arası Biyokimya Tahlilindede LDH 118 NORMAL DEĞER 125-220 arası. Bunlar ne ifade ediyor acıklarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Her iki değerde de kayda değer bir sapma yok. Total IG E çok hafif yüksek, alerjik yapılı kişilerde yükseklik olabilir