TSH değerim 6,91

en merve kıran.27 yaşındayım.2 kızım var.kan tahlilimde tsh :6,91 çıkmış.demir:33 trigliserid:46 vldl:9,2 çıkmış.drkt biliribun:0,18 indirkt biliribun:0,17 çıkmış.sizce tedavi gerktiren bi ahatsızlık varmı?

Tahlil.com Cevabı : TSH değerindeki yükseklik dikkat çekiyor Hipotiroidi ile seyreden bir tiroid bezi hastalığınız olabilir Endokrinoloji bölümüne başvurmanızda fayda var