Umblikal bölgenin biraz aşağısından kasığa doğru ince şekilde bi ağrım vardı ve doktora gittim idrar testi sonucumda idrarımda eritrosit fazla çıktı. Yorumlar mısınız?

Umblikal bölgenin biraz aşağısından kasığa doğru ince şekilde bi ağrım vardı ve doktora gittim idrar testi sonucumda idrarımda eritrosit fazla çıktı ve dansitesi yüksek çıktı, ve sonucta squamoz epitel seviyesi de yüksek çıktı 2 gün sonra USG ye giricem sizce sorun ne olabilir?mesanede herhangi bi sorun olmus olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Ultrason muayenesi ve doktorunuzun uygun gördüğü bazı radyolojik tahliller durumunuz hakkında detaylı bilgi verecektir.