ustune görme olabilir mi

Merhabalar. 29 yaşındayım ve bir yılık evliyim..duzensiz regli olduğum için çok sık hamilelik testi yapıyorum ama şimdiye kadar sonuç hep negatift..en son 28 ekimde regli oldum fakat bu gün pembemsi ve bir şey geldi..rengi açık ve miktarı az olduğundan emin olamadım..ustune görme olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yaptınız mı?

s************ :

(2012 yılında hamileliğimin 6. haftasında düşük yaptım)Adet günüm her ay 1 hafta geri gidiyor. 20 Kasım 2013 adet gördüm.13 Aralık adet görmem gerekiyordu, olmadım. 18 Aralık 2013 tarihinde kan geldi, adet oldum sandım fakat aynı gün içinde hemen bitti. Hamile miyim? İdrar testi ile anlaşılır mı?

Cevap:

Bu durumda gebelik testi yapılması uygun olabilir.Bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.