Üstüne görme olmuş olabilir miyim?

Sayın hocam agustosun 8inde nişanlımla sürtünerek ilişki yaşadım vajınaya kesınlıklıkle boşalma olmadı ama zevk suyu gelmıstır üstüne 20agusyos 15 Eylül 10ekım adet gördüm ama üstüne görme olabılırmı pıhtılı kanlarda vardı daha yeni idrar testi yaptım negatif hamıle olmuş olsaydım cıkarmıydı

Tahlil.com Cevabı : Üst üste üstüne görme görülmez. Ancak daha emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsin. Eğer sonuç negatifse adet görmüşsün demektir.