Vajinal kültür tahlili sonucum laktobasil spp ve maya hücreleri görüldü. candida spp üredi . ne anlama gelir tedavisi nasıldır ve neden olur?

Tahlil.com Cevabı : Vajina kültüründe maya hücrelerinin olması bir mantar enfeksiyonu olduğunu gösteriyor. Candida spp, isimli mantar cinsi bu tür bir enfeksiyona sebep olmuş.Bu durumda doktorunuz da doğal olarak bir tedavi planlayacaktır.