Vajinama zevk suyu bulaştı. Zevk suyundan hamile kalınır mı?

7 mayısta ilişki sırasında vajınama zevk suyu bulaştı. Vajinaya bosalma ve giris yok.ilişkiden sonra 3 kez adet oldum 15 mayısta-9 haziranda ve 6 temmuzda (adetlerimin baslangıc günleri).nisan ayında da tam tarih hatırlamıyorum ama 20si gibi olmuştum. 23mayıs-30 mayıs ve 13haziranda 3kez kanda gebelik testi yaptırdım. <1 cıktı.gebe olmadığımdan emin olabilir miyim? ikincisi, iki gün önce karın ağrısı şikayetiyle doktora gittim. alt batın ultrason yapıldı. raporda her şey normal çıktı. gebe olsam raporda yazar mıydı? teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası 3 kere adet görmüşsünüz. 3 kere de gebelik testi yaptırmışsınız ve hepsi de negatif çıkmış.Bu durumda hamile olacağınızı nasıl düşünüyorsunuz anlaşılır gibi değil.Alt batın ultrason muayenesinde ise gebelik anlaşılmaz.