Yaptıgı tesler arasında sedimentasyon da vardı sonuçları şöyle 1/2 saatte 7 1 saatte 16 2 saatte 34 olarak çıkdı

Doktoruma halsizlik nedeniyle baş vurdum bazı tesler yaptı ve tirodim oldugunu söyledi normal durumdaymış yaptıgı tesler arasında sedimentasyon da vardı sonuçları şöyle 1/2 saatte 7 1 saatte 16 2 saatte 34 olarak çıkTı ben bunu doktoruma göstermedim sonuçlar nasıl acaba referans aralıgına bakarsak eger baya bi altında görünüyor beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Cevap:Sedimentasyon testiniz normal.Sorun yok.