Yaş 30 hbsag ve anti hcv değerleri şüpheli temastan nekadar zaman sonra pozitifleşebilir?

hocam selamlar yaş 30 hbsag ve anti hcv değerleri şüpheli temastan nekadar zaman sonra pozitifleşebilir.lütfen cevabınızı bekliyorum hocam sayısal bir süre verebilirmisiniz.

Tahlil.com Cevabı : HBs Ag 'i 2-7 hafta içinde serumda saptamak mümkündür. Anti HCV ise 1-6 ay içinde pozitifleşir.

a************ :

hocam anti hcv 140 gündensonra yükselebilme olanağı varmıdır

Cevap:

Yoktur

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.