Yaşım 26 erken menopoz tanısı koydular. bthcg testi sonuç <0.100 referans değeri 5 çıktı.hamilelik ihtimali var mı?

yaşım 26 uzmanlar erken menepoz tanısı koydular. bthcg testi sonuç <0.100 referans değeri 5 çıktı.hamilelik ihtimali var mı?

Tahlil.com Cevabı : Hayır yok

m********* :

Merhaba şuanda 7 yaşında bir kız çocuğuna LHRH tahlili yapıldı sonuçları aşağıdaki gibidir. LH=&lt;0,2 1.83,2.67,2.27 FSH=1.45 6.73,10.72,11.41 E2=&lt;20 bu sonuçlar normal değerlerdemidir

Cevap:

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.