Yenidoğan Bebeğimin Torch Paneli Sonuçları

Hocam merhaba. Bu bebeğimin torch paneli sonuçları. Bazıları non reaktif bazıları reaktif. Eğer sıkıntılı bir durum varsa pazartesi hemen bir hastaneye gideceğim. Sonuçlar cuma günü akşam 17’de çıktığı için size soruyorum

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, bebeğinizin sonuçlarını inceledim, sonuçlarda sıkıntılı bir durum görünmüyor, testler normal, içiniz rahat olsun.

Sağlıklı günler dilerim.